Zevk suyu hamile bırakır mı konusunda aktif bir cinsel yaşamı olan hem kadınların hem de erkeklerin bilgi sahibi olması gerekiyor. İstenmeyen gebeliklerin çok büyük bir bölümü geri çekme yönteminin tercih edilmesinden kaynaklanıyor. Bir doğum kontrol yöntemi olmayan geri çekme ile gebelik oluşumunu engellemek mümkün olmaz. Boşalma öncesinde penisin kadının cinsel organından çıkarılması yoluyla uygulanan geri çekme yöntemi, zevk suyunun vajina girişinden rahme ulaşmasına neden olabiliyor. Dolayısıyla gebelik oluşması riski ortaya çıkıyor.

Öncelikle zevk suyundan hamile kalınır mı sorusunun yanıtının “evet” olduğunu aktaralım. Sperm hücrelerinin rahme ulaşması mutlaka gebelik oluşacağı anlamına gelmez. Ancak rahimde yumurtanın ideal büyüklüğe erişmiş olması ya da gebelik için koşulların uygun olması durumunda döllenme gerçekleşebilir ve dolayısıyla hamilelik de oluşabilir. Sperm hücreleri ise zevk suyu olarak tabir edilen sıvı ile beraber kolaylıkla rahme ulaşabiliyor. İşte bu nedenle korunmasız cinsel ilişki yaşayan çiftler için zevk suyundan hamile kalınır mı konusu çok daha fazla önem taşıyor.

Zevk Suyu Dediğimiz Sıvı Nedir?

Halk arasında zevk suyu hamile bırakır mı sorusunda adı geçen zevk suyu aslında precum adlı bir vücut sıvısıdır. Vücutta bu sıvı cowper isimli bezde üretiliyor ve penisten dışarı atılıyor. Erkeklerde precum adlı sıvı farklı oranlarda üretilebilir. Her erkekte aynı oranda üretilmediğinden cinsel ilişkide gelen zevk suyunun oranı da değişkenlik gösterebilir. Zevk suyu olarak adlandırılan bu sıvının temel görevi cinsel ilişki esnasında vajina ve penisi daha kaygan bir hale getirmektir. Bu sayede cinsel organın cinsel ilişkiye hazır hale gelmesi sağlanıyor.

Bununla birlikte zevk suyundan hamile kalınır mı sorusunda adı geçen precum adlı sıvı, idrar kalıntılarından kaynaklanan asitliği de nötralize ediyor. Bu sayede sperm hücrelerinin penisten kadının rahmine olan yolculuğu esnasında idrar kalıntılarının oluşturduğu asitlikten zarar görmesini de engellemiş oluyor. Precum sıvısının vücuttaki üretiminin nedenlerini bu şekilde açıklayabiliriz.

Bir Damla Zevk Suyu Hamile Bırakır mı?

Sadece bir damla zevk suyu hamile bırakır mı sorusunun yanıtı da “evet” olarak verilmelidir. Bir damladan daha az zevk suyu bile hamile kalmanıza neden olabilir. Bunun nedeni zevk suyunun sadece bir damlasında bile milyonlarca sperm hücresinin bulunuyor olmasıdır. Zevk suyunun miktarı, hamile kalma olasılığında bir değişikliğe neden olmaz. Bu nedenle gebelik olasılığını düşünerek geri çekme dışında farklı korunma yöntemlerini tercih etmelisiniz.

Erkekte zevk suyunun boşalmadan hemen önce geldiği şeklinde yanlış bir düşünce var. Zevk suyu ereksiyon ile birlikte gelebildiği gibi cinsel ilişkinin ortasında da gelebilir. Her ilişkide zevk suyunun ne zaman geleceği değişebilir ve erkeklerin zevk suyunun geldiğini anlaması, hissetmesi olanaksızdır. Zira zevk suyundan hamile kalınır mı sorusunun yanıtı, geri çekme yöntemi başarılı bir şekilde uygulanmış olsa dahi değişmez. Çünkü zevk suyuna karışan sperm hücreleri zevk suyu ile birlikte rahme ulaşabilir. Bu da hamilelik sonucunu doğurabilir.

Adet Döneminde Zevk Sıvısı İle Hamile Kalınır mı?

Kadınlar genellikle hamile kalma olasılıklarının düşük olduğu dönemlerde korunmasız ilişki konusunda rahat davranabiliyor. Hatta çok sayıda kadın yumurtlama dönemi hesaplaması yaparak hamile kalma olasılığının düşük olduğu tarihleri tespit etmeye çalışıyor. Ancak bu hesaplamaların gebeliği önlemeyeceğini ve her daim doğru şekilde yapılamayacağını bilmeniz gerekir. Yumurtanın büyüme hızı her kadında aynı olmadığı gibi her ay da aynı olmayabilir. Zira bu durum zevk suyu hamile bırakır mı sorusunu yeniden gündeme getiriyor.

Yaptığınız hesaplama neticesinde hamile kalma olasılığınızın sıfır olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak aslında o tarihlerde yumurta döllenmeye hazır bir form kazanmış olabilir ve jinekolojik muayene olmadan bunu anlayamazsınız. Sonuç olarak korunmasız ilişki her daim gebelik riski anlamına gelebiliyor.

Adet dönemlerinde zevk suyundan hamile kalınır mı sorusunun yanıtında pek bir değişiklik olmaz. Elbette adet dönemleri normal koşullarda kadınların hamile kalma olasılığını düşük olduğu dönemlerdir. Ancak adet döneminde cinsel ilişki yaşayarak hamile kalan kadınların da olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sonuç olarak adet döneminde zevk sıvısından hamile kalınır mı sorusunun yanıtı asla “hayır” olarak verilemez. Olasılık düşük de olsa mevcuttur ve geri çekme yöntemi ya da korunmasız ilişki hamile kalmanıza neden olabilir. Bu durumda kürtaj gündeme gelecektir ve kürtajın bir cerrahi operasyon olduğunun, sadece fiziksel değil psikolojik boyutlarının da olduğunun unutulmaması gerekiyor. İşte bu nedenle tüm kadın hastalıkları ve doğum uzmanları, istenmeyen gebelik söz konusu ise gerçek doğum kontrol yöntemlerinin uygulanmasını tavsiye eder. Böylece zevk suyundan hamile kalınır mı gibi endişelerin yaşanmasına da gerek olmayacaktır.

Zevk Suyundan Hamile Kalma Oranı Kaçtır?

Kadınlar ve erkekler zevk suyu hamile bırakır mı sorusu kadar hamile kalma olasılığını da merak ediyor. Genellikle korunmasız ilişki sonrasında beklenen adet dönemi kanaması olmadığında konu çok daha endişeli bir şekilde araştırılıyor. Ancak bu konuda bir orandan söz edilemez.

Çünkü yumurtlama döneminden ne kadar önce ya da ne kadar sonra cinsel ilişkinin yaşandığına bağlı olarak hamile kalma olasılığı da değişir. Oranlar bu konuda sizi yanıltabilir. Hamile kalma olasılığınızın en yüksek olduğu dönem, iki adet döneminin tam ortası şeklinde bir düşünce ile hareket etmemelisiniz. Çünkü yumurtanın büyümesi daha hızlı gerçekleşebilir ve adet kanamasının sona ermesinden sonra kısa bir süre içerisinde yumurta döllenmeye hazır bir form kazanabilir.

Bununla birlikte yumurtanın büyüme hızı gibi faktörler de her kadında farklı olduğundan zevk sıvısından hamile kalınır mı ve hamile kalma oranı kaçtır gibi sorulara net bir yanıt verilemez. Kadınlarda hamile kalma olasılıklarının genel olarak diğer günlerden daha düşük olduğu zamanlar elbette ki vardır.

Adet dönemleri, yumurtlama döneminden 4 gün öncesi gibi dönemlerde gebelik olasılığı daha düşük olsa da bu olasılık asla sıfırlanmıyor. Buna bağlı olarak yumurtlama dönemi hesaplamaları ya da hamile kalma oranı araştırmaları yerine korunma yöntemlerinin tercih edilmesi çok daha akılcı bir seçim olacaktır.

Yumurtlama Döneminde Zevk Suyu İle Hamile Kalınır mı?

Kadınların hamile kalma olasılıklarının en yüksek olduğu dönem yumurtlama dönemleridir. Yumurta bir süre sonrasında döllenme için hazır olur ve sperm hücresi ile buluşması durumunda döllenme gerçekleşir. Bu durumda da yüksek olasılıkla gebelik meydana gelecektir. Yumurtlama dönemlerinde zevk suyu hamile bırakır mı sorusunun yanıtı da aynıdır ve “evet” şeklindedir. Hatta gebelik ihtimalinin diğer günlere nazaran çok daha yüksek olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Bu arada zevk sıvısından gebe kalınır mı konusunda değindiğimiz korunmasız ilişki ya da geri çekme yöntemi cinsel yolla bulaşan hastalıklara açık olmanız anlamına gelir. Geri çekme yöntemi hamileliği önlemiyor olmasıyla birlikte cinsel yolla bulaşan hastalıkları da engellemez. Oysa toplumda bu hastalıklar son derece yaygın bir şekilde görülüyor. Sadece tek bir korunmasız cinsel ilişki bile partneriniz de mevcut olan bir hastalığın size geçmesine neden olabilir. Mutlaka kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ile görüşerek gerçek ve etkili doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgi almalı, size uygun olanı tercih ederek gebelikten korun malısınız.

Konu ile alakalı diğer makalelerimiz:

Kürtaj fiyatları ne kadar

Kızlık zarı dikimi fiyatları nedir

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır

Dış gebelik belirtileri nelerdir

Hamilelikte idrar rengi nasıldır

Konu ile alakalı dış kaynaklar:

https://www.neoldu.com/zevk-suyu-hamile-birakir-mi-29245h.htm

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Cep Tel: 0532 325 30 08
Asistan Tel: 0535 761 60 97
Mail: dr.ismetyildirim@hotmail.com

Sizlerde bu makalemizi faydalı bulduysanız eğer, aşağıdaki sosyal paylaşım butonları ile paylaşıp daha fazla kişinin bilgi sahibi olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

CategoryGebelik
 1. 1 Aralık 2019

  Hocam 3 hafta önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik boşalma olmadı dışarıya boşaldı penisin üstünde gidip gelme oldu sadece temizlendi 3 4 saat sonra ayni olay tekrarlandı ama 5 dakika falan sürdü ertesi gün kasık ağrısı çektim 1 hafta sonra ise adet oldum normalde 1 hafta sürer bu sefer ilk 2 günü yoğun ama diğer günleri az ve lekeli geçti kesildi bi kac gündür karnimda bi ses ve kipirdama var hamilelik riskim var midir?

  • 6 Aralık 2019

   Merhaba, Gebelik ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum ancak mevcut şikayetlerinizden dolayı muayene olmanız uygun olur…

 2. 2 Aralık 2019

  Merhaba hocam erkek arkadasimla alti gün önce surtunmeyle iliski yasadim kisa sureli ama bosalma olmadi disariya bosaldi ben de gunluk ped ve ince ic camasiri islaklik zevk suyundan midir yumurtlama donemimdi cok korkuyorummm da birsey olmamistir dimi tam birlesme degil.

  • 6 Aralık 2019

   Merhaba geri çekilme veya dışarı boşalma çok güvenilir bir yöntem değildir, eğer içeri boşalma olmadıysa sorun olacağını sanmıyorum…

  • 24 Mart 2020

   Reglımdan 1 hafta sonra Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık içe boşalma olmadı ama bikini bölgeme boşaldı , 2 ayda bir adet oluyorum hamile kalma gibi durum olurmu

   • 24 Mart 2020

    Merhaba gebelik olma riski tabii ki vardır adetlerini iyi takip et.

 3. 4 Aralık 2019

  Erkek arkadasimla yumurtlama donemimde surtunerek iliski oldu bosalma yok ustumde ince kulot ve gunluk pedimde vardi kulodumda islaklik suohe ettim sizce hap almali miyim

  • 6 Aralık 2019

   Merhaba gebelikle ilgili bir durum oluşması çok zor herhangi bir şey yapmanıza gerek yok…

 4. 6 Aralık 2019

  Adetten 3 gün önce ilişkiye girdik bosalmadi hamile kalır miyim korumasızdik zevk suyu beni endişelendiriyor

  • 11 Aralık 2019

   Merhaba düzenli adet görüyorsanız âdetten üç gün önceki ilişkiden gebelik olmaz…

 5. 8 Şubat 2020

  hocam merhabalar öncelikle. kız arkadaşımın adeti bittikten sonraki gün elimde zevk suyum varken elimi vajinasının içine soktum. henüz hiç boşalmamıştım ilk gelen zevk suyumdu daha ön sevişme kısmındaydık yani. hamilelik riski nedir acaba?

  • 15 Şubat 2020

   Merhaba zevk suyunda da sperm vardır ancak yeteri kadar konsantrasyona ulaşacağını sanmıyorum…

 6. 17 Mart 2020

  hocamm kız arkadaşımla sürtünme yoluyla korunmasız bi şekilde ilişki yaşadık hiçbi şekilde boşalmadım ertesi gün kan geldi çok az 15 gün geçti yine ara ara kan geliyor adetide düzensizdi zaten hamile olma ihtimali varmıdır

  • 22 Mart 2020

   Merhaba boşalma olmadı ise gebelikle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum.

 7. 25 Mart 2020

  Hocam merhaba, kız arkadaşımla ilişkiye girdim herhangi bir boşalma olmadı ancak uzun bir süredir (yaklaşık 1.5 ay) adet olmadı. 3 adet gebelik testi yaptık sonuçlar negatif çıktı. Adet olamamasının sebebi gebe olduğundan dokayı olabilir mi ?

  • 26 Mart 2020

   Merhaba çok strese girdiyse adetler ona bağlı gecikiyor sanırım test sonucu negatif ise gebelik yok demektir…

   • 26 Mart 2020

    Bazı zamanlarda ölçüldüğünde yanlış sonuçlar verebiliyormuş ondan biraz kafamız karıştı

   • 11 Aralık 2020

    Hocam merhaba erkek arkadaşımla adetimin 4 veya 3 günüydü sürtünme yaşadık içine girmedi ve uzağımda boşaldı bulaştı mı hiç bilmiyorum zevk suyu bulaşmışsa hamilelik olabilir mı?

    • 19 Aralık 2020

     Merhaba Düzenli adet görüyorsan yumurtlama zamanı olmadığı için gebelik olacağını sanmıyorum

 8. 27 Mart 2020

  Hocam merhabalar normal adet gününden 4 gün önce kız arkadaşımla bir ilişki yaşadık geri çekilme yöntemini kullandım ve içine boşalmadım. Kendisinin adet günü 5 gün sarktı. Herhangi bir gebelik riski olabilir mi?

  • 30 Mart 2020

   Merhaba yumurtlama zamanı olmadığı için gebelik riski yok içeri boşalmadım diyorsun Buda risk olmadığını gösterir stresten sanırım adet gecikti adetin olduysa sorun yok…

   • 1 Nisan 2020

    Kendisi öncesinde 1 hafta kadar ağır bir hastalık geçirmişti. Bu yumurtlama zamanın gecikmesine sebep olmuş olabilir mi? 8 gün gecikti hala adet olmadı.

 9. 3 Nisan 2020

  Merhaba 3 Martta adet oldum 14 martta da ilişkiye girdim içimde boşalmadı zevk suyundan hamile olabilir miyim şu an hala adet olmadım

  • 3 Nisan 2020

   Zevk suyu dediğimiz sıvının yumurtayı dölleyebilecek kadar konsantrasyonda sperm olması söz konusu değildir. Lakin istisnai durumlar da gebelik olma riski çok az denilecek kadar vardır. İçinizin rahat etmesi için test yaptırmanız da fayda var.

 10. 4 Nisan 2020

  Hocam sürtünme yolu cinsel birliktelik yaşadık. bakireyim kızlık zarım bozulmadı
  vajinaya boşalma olmadı dışarıya boşaldı Ama meni ile vajinamın içine kafasını soktu hamile kalma riskim var midir?

  • 5 Nisan 2020

   Merhaba yumurtlama zamanı değilse herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum yeterli miktarda sperm içeri girmesi bu şartlarda mümkün değil…

 11. 4 Nisan 2020

  Hocam merhaba, kız arkadaşımla yumurtlama döneminde sürtünme yoluyla ilişkiyle girdik ve dışarıya boşaldım. Bikini bölgesiydi. Kız arkadaşımın bu ilişkiden sonra adeti 4 gün gecikti ve gebelik testi yaptık negatif sonuç aldık. ama reglinden 6 gün öncesinde kasık ağrıları başladı ve regl dönemi boyunca da sonrasında da 1 hafta kadar kasık ağrıları devam etti. Geçtiğimiz günlerde de normal adet dönemine 10 gün olmasına rağmen göğüslerinin fazlasıyla şiştiğini ve damarlar gördüğünü söyledi. Ayrıca pedinde birkaç damla kahverengi leke görmüş. Şu an da ara ara mide bulantıları olmaya başladı. Hamilelik şüphesi nedeniyle ya da kronik gastriti olduğu için de bulantıları olmuş olabilir diye düşündük ama yine de hamilelik olma ihtimali bizi korkutuyor hocam. Riski var mıdır?

  • 5 Nisan 2020

   Merhaba gebelik ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum ama yinede iyi takip etmek gerekiyor bir dahaki adeti bekleyin olmaz ise test yaptırın, belirtiler biraz psikolojik gibi…

 12. 7 Nisan 2020

  Hocam merhaba kız arkadaşımla korunmadan ilişkiye girdik geri çekme yöntemi ile ilişkiyi uzattık zevk suyundan hamile olma olasılığı nedir ?

  • 7 Nisan 2020

   Merhaba zevk suyunda yeteri kadar sperm bulunmaz ancak yine de yumurtlama zamanı ilişkiye girdiyseniz problem olma olasılığı var adetleri takip etmek lazım…

 13. 11 Nisan 2020

  hocam meraba erkek arkadaşımda iç çamaşarı vardı bende bişi yoktu sürtünmeli ilişki yaşadık boşalma olmadı adetim düzensizdi bir hafta geçince tarlusal içtim hap bittikten iki gün sonra adet oldum kasıklarımdaki ağrı geçmiyor hamile olma olasılığı nedir

  • 13 Nisan 2020

   Merhaba gebelik ihtimali olduğunu sanmıyorum şikayetin başka sebebe bağlı gibi…

 14. 12 Nisan 2020

  Hocam meraba biz kız arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadık bende boxer vardı onda bişi yoktu boşalma olmadı adeti düzensiz adeti bi hafta geçince tarlusal içti beş gün hapı bittikten iki gün sonra adet oldu ilk bi saat pembe gibi sonra normal kırmızı olduğunu söylüyor adeti bittikten sonrada hala kasıkları ağrıyomuş ve sarı beyaz akıntılar varmış zevk suyumdan hamile kalmış mıdır

  • 13 Nisan 2020

   Merhaba gebelik ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum ilaca bağlı adet farklı olabilir…

 15. 16 Nisan 2020

  Hocam iyi günler sevgilimle sürtünme yaşandı fakat peceteye boşaldı tek korkum zevk suyu bundan 4 gün sonra adet oldum 1 ay sonra evde test yaptim negatif çıktı stres ve korku var midem bulanıyor düşündükçe su sıralar adet vaktim ama olamıyorum sizce stresten mi yoksa hamilelik mi var ve iliskidenYaklaşık 2 ay once yasmini kullaniyordumHormonel bozukluk yüzünden tüylenme var o yüzden kulaniyordumCevao verirseniz çok memnun olurum düşünmekten hiç bir sey yiyip içemiyorum

  • 19 Nisan 2020

   Merhaba gebelik ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum zaten ilaç kullanıyorsun ancak yine de çok merak ediyorsan kanda gebelik testi yaptırabilirsin…

 16. 17 Nisan 2020

  Hocam merhabalar adet dönemimden 4 gün once ssevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk vajinaya boşalmadım sadece zevk suyu korkum vajina islaklogindan emin olamadım kendisi düzenli adet olur 4 gün sonra da adet oldu pazartesi test yaptı negatifti biraz kuruntulu bugün yine adet oldu ama üstüne görme olabilir diyor sizce hamile mi çok memnun olurum cevaplarsabiz

 17. 18 Nisan 2020

  Hocam merhaba pko hastasıyım adetlerim çok düzensiz genelde söktürücü ile adet olurum talusal kullandım adet oldum be ve adet sonrasınyumurtlama döneminde geri çekilme yöntemiyle ilişkiye girdim ilişkiden 2 hafta sonra üç dört gün kahverengi lekelenme gördüm ve bitti yerleşme kanaması olduğundan şüphelendim ilişkiden 20 gün sonra beta hcg baktırdım negatif çıktı ancak bi kaç yerde beta hcg nin sonradan pozitif olabileceğini duydum böyle bir ihtimal var mıdır tedirginim

  • 18 Nisan 2020

   Ve son zamanlarda belimin alt kısmında ve kasıklarımda ara ara sancı hissediyorum bu bir gebelik belirtisi olabilir mi Testi tekrarlamam gerekli mi

   • 18 Nisan 2020

    Ayrıca Vajina içerisine boşalma yaşanmadı zevk suyundan şüphelendiğim için test yaptırdım hocam

    • 19 Nisan 2020

     Eğer şüpheniz varsa yaptırmanız her zaman için iyidir.

   • 19 Nisan 2020

    Strese bağlı olduğunu düşünüyorum. İçin rahat etmek istiyorsa yaptırman da fayda var.

  • 21 Nisan 2020

   Merhaba gebelikle ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum tekrar ilişkiye girmediysen gebelik yok…

 18. 28 Nisan 2020

  Ismet hocam iyi günler sevgilimle sürtünme yaşandı fakat vajina ici ve çevresine kesinlikle boşalma olmadi zevk suyundan korktum bazen bırakıyormuş hamile sevgilim düzenli adet görür adetine 4 gün vardı ve zamanında adet oldu. 3 hafta sonra sürekli yemek yediğinden olsa gerek kardeşi hamile gibisin bu göbek ne demiş bunu kafasına takti test yaptı idrarda negatifti testten 3 gün sonra yine regl oldu zamanında hormonel tedavi icin yasmini kullandı karin ağrısı yaptığı icin ilaç ramazanda kullanmama kararı ald i ilaca reglinin 5. Günü başladı bir kez ald i bir hafta sonra tekrar pıhtıli kan geldi yine regl oldu galiba bunun 50 gün önceki ilişki ile baglantisi olabilir mi yani hamile midir başka ilişki yaşanmadı şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler

  • 30 Nisan 2020

   Merhaba gebelikle ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum test yapmışsınız negatif çıkmış ancak ilaç kullanımına bağlı bir düzensizlik oluşmuş sanırım yine de benim önerim kanda gebelik testi yapılması.

 19. 8 Haziran 2020

  Merhaba hocam , partnerimin adetinin bittiği anda aynı gün içerisinde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik , boşalma olmadı zevk suyundan endişe ediyorum hamile kalır mı ?

  • 9 Haziran 2020

   Merhaba düzenli adet görüyorsa yumurtlama zamanı olmadığı için gebelik olmaz.

 20. 11 Haziran 2020

  Hocam merhaba,
  PCOS hastasıyım. 18 Mayıs’ta adet gördüm. 6-7 Haziran’da erkek arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdik. İçime boşalmadı ancak yumurtlama dönemimdi yanlış hesaplamıyorsam… 7 Haziran’da ertesi gün hapı içtim. Hamilelik ihtimali var mıdır çok gerilmiş durumdayım, bilgilendirebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim.

  • 11 Haziran 2020

   Merhaba yumurtlama zaman belli değil ertesi gün hapı almışsın içine boşalma olmamış dolayısıyla strese girmene gerek yok, yapman gerekenin fazlasını yapmışsın benim önerim iki hafta sonra adet olmaz isen adet sökücü kullan.

 21. 25 Kasım 2020

  Hocam lütfen cevap verin sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık yaşadımiz gün adeti gecikmisti herhangi bir boşalma olmadı sadece zevk suyundan şüpheleniyorum.böyle günü gecikmis biriyle iliskide hamilelik riski varmi hamile kalırım

  • 30 Kasım 2020

   Merhaba adetler düzenli oluyorsa herhangi bir sorun olmaz.

 22. 25 Kasım 2020

  Hocam lütfen cevap verin sürtünme yoluyla ilişkiye girdik herhangi bir boşalma olmadı sadece zevk suyu ayrıca adeti geçilmişti girdimiz günde dahil gebelik olabilirmi hamile kalma ihtimali varmı lütfen ayrıntılı bi cevap verin iyi çalışmalar kolay gelsin

  • 19 Aralık 2020

   merhaba içeri boşalma olmadıysa sorun olacağını sanmıyorum ancak zevk suyunda da sperm olabilir yumurtlama zamanı değil ama yine de adetleri iyi takip etmekte fayda var.

 23. 12 Aralık 2020

  Hocam merhabalar kız arkadaşım 30 günde bir adet görür.En son 10 kasımda adet gördü ve biz 2 aralıkta oral ilişkiye girdik göğüs bölgesine boşaldım ama vajina önüne sıçrayıp sıçramadığından emin değilim. Bi de adeti 2 gün gecikti ama 10 aralıkta regl öncesi kasık ağrısı çektiğini söyledi. hamilelik var mıdır?

  • 19 Aralık 2020

   Merhaba Anlattıklarına göre gebelik olasılığı yok

 24. 24 Aralık 2020

  Hocam erkek arkadaşım penisini 2 dakika vajinama sürttü o sırada zevk suyu geldi ama öncesinde ve sonrasında boşalma olmadı, içime girmedi. Bakireyim, hamilelik mümkün olur mu ertesi gün hapı kullanmalı mıyım

  • 25 Aralık 2020

   Merhaba yeterli miktarda boşalma olmadıysa dışarı boşalma durumlarında gebelik olmaz ancak yine de adetinizi takip edin eğer normal boşalma olduğunu düşünüyorsan ertesi gün hapı alabilirsin öbür türlü gerek yok.

 25. 3 Ocak 2021

  Hocam merhaba ,kız arkadaşımın 17 sinde adetinin ilk günüydü , biz 25 inde beraber olduk , ilk başta kondom ile korunduk fakat sonrasında çıkardık , boşalma hiç gerçekleşmedi , ne içeri ne dışarı , hamile kalma ihtimali var mıdır?

  • 12 Ocak 2021

   Merhaba yumurtlama zamanı biraz yakın ancak boşalma olmadıysa herhangi bir sorun yok.

   • 8 Mart 2021

    Hocam merhabalar sizin makalelerinizi okudum videolarınız dinledim arşive baktım fakat bir türlü aklıma yatmiyir normalde adetim 27 30 29 30 28gun aralıklarla oldu bugün ise 33 .gün hala olmadı bakireyim yumurtlama günumdu içeriye boşalma olmadı vajina girişine olmadı ama kuskulanmaya ve korkmaya başladım ne yapmalıyım nedeni nedir test yaptım iki gün önce negqtifti tekrar tekrarlayayim mi

    • 8 Mart 2021

     Merhaba kanda gebelik testi yaptırırsın negatif çıkarsa stresten gecikme olmuştur.

 26. 14 Mart 2021

  merhaba, sevgilimle yumurtlama gününde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Boşalmadım ama zevk suyu bulaşmış olabilir, bir de üzerinde ince bir iççamaşırı vardı. Hamilelik riski var mı? iççamaşırından sperm geçer mi

  • 14 Mart 2021

   Merhaba herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum ancak ben geçişi olabilir tabii ki ancak yeterli konsantrasyon da olmaz.

 27. 3 Haziran 2021

  merhaba, 27 mayısta adet gördüm 1 haziranda bitti ertesi gün erkek arkadaşıma sadece sürtündüm boşalma olmadı zevk suyu bulaşmış olabilir bakireyim bir sıkıntı olur? mu ona göre ertesi gün hapı alacağım lütfen cevaplar mısınız

  • 6 Haziran 2021

   Merhaba düzenli adet görüyorsan yumurtlama zamanı olmadığı için herhangi bir sorun olmaz.

Yorum Yap

*

Your email address will not be published.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır

Bu web sitesinde yazılan bütün yazılar bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Hiç bir şekilde tanı veya tedavi yerine geçmemektedir.

SEO Hizmeti: Ömer Özkoca

Call Now ButtonBize Ulaşın